IRAN

Main Menu

Related Web Sites

آمار کشورهای بازدیدکننده از سايت

free counters


رویدادهای ورزش کاراته

سازمان جهانی شوتوکان کاراته ایران

-

نمایندگی استان تهران


-

-

wkf-master.ir


آخرین اخبار سازمان جهانی شوتوکان کاراته ایران

shotokaniran.ir

wkf-master.ir


خانه
اولین گردهمائی مسئولین کمیته های نمایندگی سازمان شوتوکان کاراته دو ایران در استان تهران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش روابط عمومی نمایندگی سازمان جهانی شوتوکان کاراته دو ایران در استان تهران ، اولین جلسه معارفه و گردهمائی اعضاء هیأت رئیسه و مسئولین کمیته های این سبک مورخه 27 شهریور 1395 برگزار شد .

با توجه به اینکه این سبک به تازگی در پایتخت کشور شروع به فعالیت نموده است با معرفی اعضاء جدید ، کار خود را رسما" آغاز نمود .

در این همایش ، ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط مهندس مجید عبدیزدان دبیر سبک ، همایش آغاز و سپس در خصوص چگونگی و پیدایش این سازمان برای حاضرین در جلسه توضیحاتی را ایراد نمود ،

در ادامه محسن عبدیزدان نماینده استان تهران ضمن تمجید و قدردانی از مقامات ارشد سازمان شوتوکان ایران ، استاد حبیب الله ناظریان و شیهان غلامرضا دباغیان ، برنامه های آتی این نمایندگی را جهت پیشبرد اهداف این سبک بیان نمود و با معارفه اعضای جدید از آنان تجلیل نمود .

 

 

 

 

 
اولین حضور تیم شوتوکان ایران پایتخت در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شوتوکان کاراته دو ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

به گزارش سایت خانواده جهانی کاراته ، هفدهمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور در شهر مقدس قم ، تیم شوتوکان کاراته ایران استان تهران به نمایندگی محسن عبدیزدان برای اولین بار با ترکیب 16 نفره در این رقابتها شرکت و از این تعداد موفق شد  3 مدال طلا ، 3 مدال نقره و 8 مدال برنز را تصاحب کرد .

عناوین قهرمانان به شرح زیر اعلام می گردد :

در بخش کاتا :

1. فرنیا عشاقی : مدال طلا

2. علی ستوده : مدال برنز

3. محمد مومنی : مدال نقره

4. محمدحسین رضوانی : مدال برنز

در بخش کومیته :

1. مسعود اعتمادی : مدال نقره

2. حامد ذوالفقاری : مدال برنز

3. فرنیا عشاقی : مدال طلا

4. علی ستوده : مدال برنز

5. کیارش روانفر : مدال برنز

6. محمد مومنی : مدال طلا

7. محمد طه فیروزی : مدال برنز

8. مسیح میریان : مدال نقره

9. محمد حسین رضوانی : مدال برنز

10. محمد متین منجمی : مدال برنز

 
فاجعه نقض قوانین داوری و بی عدالتی در مسابقات جام مولای عرشیان در اصفهان مورخ 95/4/1 الی 95/4/3 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

داور بین المللی کاراته کشور از حضور در این رقابتها انصراف داد ...

محسن عبدیزدان در گفتگو با سایت خانواده جهانی کاراته ، مسابقات کاراته جام مولای عرشیان که با همکاری شهرداری اصفهان با 430 نفر شرکت کننده اصفهانی برگزار شد را این چنین تشریح کرد :

با شروع این مسابقات در دو بخش کاتا و کومیته در رده های سنین پایه توسط اعضای محترم هیأت کاراته شهرستان اصفهان در ایام مبارک ماه رمضان به دلیل زیر پا گذاشتن قانون توسط مجریان قانون ، بسیاری از شرکت کنندگان ، دچار باختهای غیر منتظره ، سرخوردگی و جاری شدن اشک از چشمان بسیاری از نونهالان و نوجوانان کاراته کا در این مسابقات شد .

این فاجعه زمانی رخ داد که به منظور صرفه جویی در وقت ، با تصمیم مسئول کمیته داوران این هیأت ، مسابقات کاتای انفرادی بین دو شرکت کننده به طور همزمان در یک تاتمی برگزار شود !!!  و قضات هر تاتمی می بایست پس از اجرای دو کاتا بطور همزمان ، بلافاصله رآی خود را اعلام کنند !!!

 

این تصمیم عجیب و منحصر بفرد ، به غیر از اختلال در تمرکز و اجرای کاتای شرکت کنندگان ، باعث گردید بعضی از تکنیک ها بصورت اشتباه اجرا شود و در برخی مواقع کاتارو ها با هم برخورد کنند و یا مابقی کاتای خود را فراموش کنند .


اکنون از خالق این تراژدی سوال می کنیم : در کجای قوانین فدراسیون جهانی کاراته چنین قانونی وضع شده که در یک تاتمی 2 نفر می توانند بطور همزمان با هم کاتای انفرادی اجرا کنند و از بین این دو نفر کاتاروی برتر را مشخص کرد ؟

به ضرس قاطع از همین جا اعلام می کنم : شما با این کار انگیزه آینده سازان کاراته کشور در این مسابقات را از بین بردید و قطعا" مسؤل اشک های ریخته شده آنان هستید .

محسن عبدیزدان در پایان افزود :

بنده به عنوان یک هنرجوی کاراته با تمام توان ازطریق مراجع ذیصلاح ، و مسؤلین فدراسیون کاراته انجام این تخلف که بطور آگاهانه صورت گرفته است را پیگیری خواهم کرد و امیدوارم آن مقامات محترم در برابر پیشگاه خداوند متعال خود را مسؤل دانسته و برای جلوگیری از تکرار این وقایع اسف بار بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند ...


 

 

 
نتایج مدال آوران آکادمی کاراته امین - سبک شوتوکان ایران در اصفهان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نتایج مدال آوران آکادمی کاراته امین در مسابقات مدافعان حرم به میزبانی شهرستان خوراسگان در اصفهان

در بخش کاتا :

فرنیا عشاقی = مدال برنز

در بخش کومیته :

رضا قاسمی = مدال برنز

آرش ناجیانی = مدال نقره

فراز هارونی = مدال برنز

مسیح میریان = مدال نقره

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 3